Среда
21.11.2018
02:32
Категории раздела
Мои статьи [14]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск
ДРУЗІ САЙТУ
Портал Академії ”освітній
КЛАСна компанія
"Весела Абетка" — Для дітей України Урок>
<br><a href=Cеть учителей начальных классов

”освітній
«Методичний портал»

КЛАСна компанія
ДОВКІЛЛЯ
ПОГРАЄМО!
САЙТ ВЧИТЕЛЯ КОЛЕСНИКОВОЇ ОКСАНИ МИХАЙЛІВНИ
Главная » Статьи » Мои статьи

Друга національна (не)конференція EdCamp Ukraine 2016

DCAMP UKRAINE 2015: МИ БУДУЄМО СПІЛЬНОТУ ВІДПОВІДАЛЬНОГО ВЧИТЕЛЬСТВА!

 
Перша національна (не)конференція EdCamp Ukraine – безпрецедентний в Україні освітній захід інноваційного формату для розбудови учительської спільноти, ініційований Освітніми продюсерами П@Ель, харківським хабом Global Shapers community і підтриманий шейперами з Києва, Одеси та Львову.

Свою підтримку висловили Голова Ради Благодійного фонду Петра Порошенка, перша леді України Марина Порошенко, Міністерство освіти і науки України в особі Заступника Міністра Павла Полянського, виконавчий директор The EdCamp Foundation Хедлі Фергюсон та голова Громадської Ради при Міністерстві освіти і науки УкраїниГалина Усатенко.

На EdCamp Ukraine 2015 зустрілися понад 300 учасниць та учасників – шкільних педагогів із різних регіонів, адміністраторів освіти усіх рівнів, представників/-иць бібліотечного сектору, громадських організацій та бізнесу, школярів та їхніх батьків, студентства педагогічних спеціальностей, волонтерів/-ок.

Ми також пишаємося тим, що створили можливість для міжнародного співробітництва сім'ї Всесвітнього економічного форуму. Луїджі Кавалліто (хаб Туріна, Італія), Олена Каплун (хаб Женеви, Швейцарія) та Марк Т’юррел (WEF Technology Pioneer and Young Global Leader) були особливими гостями #EdCampUkraine.

Друга національна (не)конференція EdCamp Ukraine відбудеться навесні 2016 року.

EdCamp Ukraine – це унікальна платформа професійного зростання для вчительства України, яка ґрунтується на принципах безкоштовності, незалежності та вільної ініціативи. Завдяки новому дискусійному формату (не)конференції, що підпорядковується закону «про дві ноги», учасники/-ці самі визначали перебіг її роботи, вибирали ті сесії, які відповідали їхнім потребам.

За результатами двох днів продуктивного спілкування зав’язалося чимало знайомств, народилося багато ідей і спільних проектів: саме в цьому й полягає так званий «ефект довгого хвоста» – продовження обговорення, діяльності, продукування ідей уже після завершення якоїсь події.

Аналіз анкет зворотного зв’язку засвідчив надзвичайний інтерес до наступної (не)конференції, а також до регулярного проведення всеукраїнського EdCamp Ukraine та міні-EdCamp по всій Україні та навіть за її межами – наприклад, у Грузії. Саме тому було прийняте загальне рішення про створення офіційного всеукраїнського об’єднання «EdCamp Ukraine», над утіленням якого і працює зараз організаторська команда.

Також уже відомо, що наступна, Друга національна (не)конференція EdCamp Ukraine, відбудеться навесні 2016 року, остаточна дата і місце проведення наразі уточнюються.

Безперечним досягненням Першої національної (не)конференції EdCamp Ukraine є бажання й готовність багатьох людей організувати проведення подібних заходів на різноманітному рівні у своїх населених пунктах, отже – спільноті відповідального вчительства в Україні бути!

Для підтримки формату (не)конференцій в Україні та розбудови спільноти відповідального вчительства передбачено гранти на проведення міні-EdCamp, які очікують своїх переможців і переможниць. Конкурс грантів було анонсовано безпосередньо на події, а анкета до конкурсної заявки створювалася спільно з учительством на одній із сесій, і зараз разом з умовами отримання грантів доступна за посиланнямhttp://bit.ly/miniedcampukraine

Категория: Мои статьи | Добавил: colesnikowaoxana (20.02.2016)
Просмотров: 124 | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: